Participants

Symposium

Ruben Arevshatyan – International Institute of Art Critics / Armenia
Levan Asabashvili – Urban Reactor
Merve Bedir – A-Formal Academy
David Bostanashvili
Martin Braathen – Oslo Architecture Triennale
Alexander Brodsky
Ayham Dalal (Ifpo / TU Berlin)
Reinier De Graaf – OMA / AMO
Johan De Wachter
Milan Dinevski – Future Architecture Platform
Martin Duplantier – Martin Duplantier Architectes
Benjamin Foerster-Baldenius – Raumlabor / Floating University
Michael Gentile – University of Oslo
Ljubo Georgiev – Vision Sofia 2050
Tinatin Gurgenidze – Tbilisi Architecture Biennial
Thomas Ibrahim – Tbilisi Architecture Biennial
Jorge Jáuregui – Jorge Mario Jáuregui Architects
Levan Kalandarishvili
Merab Kintsurashvili
Tamta Khalvashi – Ilia State University
Ia Kupatadze – Ilia State University
Charlotte Malterre-Barthes – ETH Zurich
Michal Murauski (University College London)
Nutsa Nadareishvili – Urban Experiment Group
Natalia Nebieridze – Tbilisi Architecture Biennial
Otar Nemsadze – Tbilisi Architecture Biennial
Sarhat Petrosyan – UrbanLab Armenia
Ana Ramazashvili
Nina Rappaport – Vertical Urban Factory
Lela Rekhviashvili – Marshrutka Project
Stefan Rusu
Dubravka Sekulić– Graz University of Technology
Wladimir Sgibnev – Marshutka Project
Kuba Snopek
Olga Tenisheva – Strelka Institute
Wato Tsereteli – Center of Contemporary Art Tbilisi
Jesse  Vogler – Free University of Tbilisi / Tbilisi Architecture Biennial
Nano Zazanashvili – Urban Policy and Research Division at the Tbilisi Department of Urban Development

Indoor Exhibition

Onur Ceritoglu
Danarti Magazine
Ayham Dalal (Ifpo/ TU Berlin)
Lado Darakhvelidze
Onno Dirker
ETH Zurich MAS Master Design
Christian Hanussek (MetroZones)
Iliauni students
ISU TU Braunschweig
Salome Jashi
Kote Jincharadze
David Kukhalashvili
Diana Lucas Drogan
From Kyiv with Love
Taiyo Onorato and Nico Krebs
Ceren Oykut
Tako Robakidze
Gözde Sarlak
School of Architecture Aristotle University of Thessaloniki
SECRETARY
Salome Sikharulidze
Daniel Spehr
Mikheil Svanidze
Giorgi Tabatadze  
TU Vienna
Nazli Tümerdem 
UNI Wuppertal

OUTDOOR EXHIBITION

Soso Alavidze
AMA (Anti-Material-Architecture)
Alexander Brodsky
Babau Bureau
Onur Ceritoglu
Tezi Gabunia
Adrian Judt + Helene Schauer
Ivane Ksnelashvili
Nika Kutateladze
Maria Kremer
Lado Lomitashvili
Nika Maisuradze
Medium
Dmytro Prutkin
Stefan Rusu
Radio ARCADA
Oto Shengelia
Davit Tsanava
Giorgi Vardiashvili
Reijiro Wada
XOPA
Joanna Zabielska
Luka Chkhaidze

BLOCK 76

Alisja Plisjka/Poland
Andro Eradze/Georgia
Bàra Gallo/Czech Republic
Dodoshka Chkheidze/Georgia
Esther Kemp/Switzerland
Jan Chudožilov/Switzerland
Johanna Padge/Germany
Mariam Natroshvili+Detu jincharadze/Georgia
Misho Sulakauri/Georgia
MistoDiya collective ( Dmytro Isaiev, Anna Dobrova, Dmytro Prutkin, Maria Semenenko)/Ukraine
Natuka Vatsadze+Temo Kartlelishvili /Georgia
Nino Sakandelidze/Georgia
Ninutsa Shatberashvili/Georgia
Nutsa Esebua/Georgia
Thea Gvetadze/Georgia/Germany
Tamuna Chabashvili/Georgia/Netherlands
Sara Cowles/USA
Vazha Marr+Gio Kuchuhidze/Georgia

Photo Exhibition

Elene Gabrichidze
Anka Gujabidze
Nikoloz Mchedlidze
Tako Robakidze
Gio Sumbadze
Ruud Scheerens
Ninutsa Shatberashvili
Jan Chudozilov